Як Галицька районна адміністрація м.Львова незаконно відмовляла в наданні інформації

1 жовтня 2009 року «Інформаційно-правовий центр «Наше право» подав звернення до Галицької районної адміністрації (виконавчого органу Львівської міської ради), у якому просив надати інформацію, щодо роботи з інформаційними запитами, запитами щодо надання інформації, зі зверненнями загалом. Галицька районна адміністрація, з порушенням передбачених законодавством строків надала відповідь на звернення Центру, яким відмовила у наданні запитуваної інформації. Відмову у листі-відповіді аргументовано тим, що до звернення не додано документів, які б підтверджували, що отримання вказаних у листі Центру відомостей, є необхідними для здійснення його завдань і функцій, згідно з установчими документами .

Вважаючи, що такою відмовою Галицька районна адміністрація Львівської міської ради порушила право на інформацію, ІПЦ «Наше право» 27 листопада 2009 року подав позов до суду, у якому, зокрема, просив визнати протиправними дії Галицької районної адміністрації Львівської міської ради щодо відмови у наданні інформації та зобов’язати цей орган надати інформацію за зверненням. Представником Галицької районної адміністрації було подано заперечення на позов, яким обгрунтовувалась необхідність відмовити у задоволенні позову. Центр звертався до Галицької районної адміністрації з пропозицією розпочати процедуру примирення з залученням медіатора, надати відповідь на його звернення по суті. Пропозиція врегулювати дану ситуацію у запропонований спосіб не знайшла підтримки представників Галицької районної адміністрації.

26 квітня 2010 року Галицький районний суд м.Львова виніс постанову на користь ІПЦ «Наше право», якою визнав неправомірними дії Галицької районної адміністрації щодо відмови у наданні інформації на запит Центру від 1 жовтня 2009 року та зобов’язав вищезазначений орган надати інформацію за зверненням.

 

 

 

Коментарі:

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100