Чернівецька ОДА витратила на своє функціонування 17 млн.грн. в 2011 р.

За інформацією, наданою фінансовим управлінням Чернівецької ОДА, на утримання апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації в 2011 році з Державного бюджету України витрачено 17,088 млн.грн.

Апарат облдержадміністрації, який складається з 14 відділів та секторів, керівника апарату та заступника керівника апарату ОДА, витратив на свою діяльність 5,632 млн.грн.

Левову частку з цієї суми витрачено на заробітну плату за встановленими посадовими окладами та трудовими договорами всіх штатних працівників ОДА — 3,261 млн.грн., у тому числі на премії та інші види заохочень чи винагород — 352,3 тис.грн.

Велику суму коштів, а саме 735,8 тис.грн., сплачено за комунальні послуги та енергоносії.

Інші потреби Чернівецької ОДА коштували бюджету значно менше. Приміром, на канцелярські приладдя витрачено 30,6 тис.грн., на придбання або передплату періодичних, довідкових, інформаційних видань — 12,0 тис.грн, на малоцінні предмети — 8,6 тис.грн.

Є такі статті видатків, за якими Чернівецька ОДА не здійснила жодних витрат, наприклад, придбання сувенірів та подарунків (у тому числі новорічних).

Також не здійснювались витрати на утримання транспорту, придбання паливно-мастильних матеріалів, капітальний і поточний ремонт автомобілів та транспортних засобів, або ж придбання запчастин тощо.

Зате на транспортні послуги для державних службовців протягом року витрачено чималу суму коштів - 527,0 тис.грн.

Крім оплати транспортних послуг, окремо здійснювалась оплата проїзду, добових, квартирних під час службових відряджень в сумі 34,6 тис.грн.

Побували працівники Чернівецької ОДА і на семінарах, конференціях, нарадах, з'їздах наукового характеру, що загалом обійшлось бюджету в 5,0 тис.грн.

Структурні підрозділи облдержадміністрації,- 14 Департаментів та Управлінь Чернівецької ОДА, витратили на своє функціонування 11,456 млн.грн.

Найбільші витрати було здійснено за напрямом заробітної плати - 7,395 млн.грн., а також на оплату комунальних послуг та енергоносіїв — 479,1 тис.грн.

Також велику суму коштів виділено на предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м'який інвентар та обмундирування — 208,6 тис.грн., що значно перевищує аналогічні видатки для апарату адміністрації.

Оплата інших послуг (крім комунальних), включаючи і транспортні послуги склала 674 тис.грн.

Більш детальної інформації про витрачання коштів на функціонування структурних підрозділів ОДА за кожною статтею витрат отримати не вдалось, оскільки вона не узагальнюється.

Заробітна плата голови Чернівецької ОДА в 2011 році складала близько 15 тис.грн. в місяць; заробітна плата заступників голови ОДА — близько 12 тис.грн., заробітна плата керівника апарату ОДА — близько 11 тис.грн.

Загалом на заробітну плату керівників Чернівецької ОДА витрачено близько 700 тис. грн. в рік, не враховуючи преміювання, яке здійснювалось щомісяця у розмірі до 60 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час.*

На заробітну плату працівників апарату ОДА, кількість яких на 01.07.2011 року становила 107 працівників, припадало 2,909 млн.грн, тобто близько 2,265 тис.грн. на одного працівника в місяць.

Структурні підрозділи Чернівецької ОДА на 01.07.2011 року налічували 311 працівників, що у відношенні до загальної суми коштів, передбаченої на заробітну плату, складало близько 1,981 тис.грн. заробітної плати для одного працівника в місяць.

Отже, на заробітну плату п'яти керівників Чернівецької ОДА витрачено близько 700 тис.грн, на заробітну плату 107 працівників апарату ОДА — 2,909 млн.грн, на заробітну плату 311 працівників структурних підрозділів ОДА - 7,395 млн.грн.

*Використано дані з Державного бюджету України на 2011 рік та Постанови КМУ “Про оплату праці керівників Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських рад.

Дані зібрані за результатами дослідження ГО ІПЦ “Наше право”, проведеного в процесі виконання проекту “Реалізація права на доступ до інформації” за підтримки МФ “Відродження”.

Прес-служба ГО ІПЦ “Наше право”

Коментарі:

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100