Як тричі об'їхати Екватор, не виїжджчаючи за межі бюджету Чернівецької обласної ради?

У запитах на інформацію надісланих до Чернівецької обласної та міської рад ІПЦ "Наше право" просить надати інформацію про видатки за статтями "Оплата праці", "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар", "Оплата транспортних послуг та утримання транспортних засобів", "Видатки на відрядження" та "Оплата комунальних послуг та енергоносіїв" протягом 2011 року.

У своїй відповіді Чернівецька обласна рада зазначає, що заплановані видатки на її утримання протягом 2011 року склали майже 3,5 мільйони гривень. Зокрема, близько двох мільйонів пішло на заробітну плата; на "предмети, матеріали, обладнання та інвентар" - 120 тис.грн.

Зате, як виявилось, працівники облради полюбляють їздити з комфортом. Як значиться у офіційній відповіді на запит, "відповідно до тендерної процедури передбачено оплату послуг таксі з розрахунку 1,95 грн. за 1 км. пробігу ... на суму 240,0 тис.грн."! Таким чином, згідно розрахунку, посадовці Чернівецької обласної ради запланували проїхати протягом попереднього року більш, ніж 123 тис. км. Ця відстань, між іншим, втричі довша за Земний Екватор. Втім, слід зазначити, що по факту за цією статтею витрачено майже на третину менше грошей.

Видатки на відрядження та оплату комунальних послуг заплановані в розмірі 35,0 та 180,6 тис.грн. відповідно.

Щодо Чернівецької міської ради, то в цілому її утримання утримання обійшлося платникам податків майже у 22,4 мільйони гривень. З них: заробітна плата з нарахуваннями - близько 20 млн.грн., придбання товарів та послуг - 1,16 млн.грн. видатки на відрядження склали майже 60 тис.грн., комунальні послуги та енергоносії - 763 тис.грн.

Дані зібрані за результатами дослідження ГО ІПЦ “Наше право”, проведеного в процесі виконання проекту “Реалізація права на доступ до інформації” за підтримки МФ “Відродження”.

Вадим Міський, за інформацією прес-служби ГО ІПЦ “Наше право”

Коментарі:

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100