Чернівецька обласна рада оприлюднює на офіційному веб-сайті всі прийняті нею акти

Як показало дослідження, проведене ГО ІПЦ «Наше право», після набрання чинності ЗУ«Про доступ до публічної інформації», Чернівецька обласна рада оприлюднює прийняті нею нормативно-правові акти та акти індивідуальної дії у повному обсязі. Проте всі інші, в тому числі, чинні нормативно-правові акти, що були прийняті до 9 травня 2012 року, залишаються не оприлюдненими.

Зокрема, на веб-сайті розміщені всі рішення сесій Чернівецької обласної ради починаючи з 1 сесії від 19.11.2010 року по 11 сесію від 27.07.2012 року.

Щодо розпоряджень голови обласної ради, то перше, оприлюднене на веб-сайті розпорядження, датується 19.04.2011 року.

З цього часу і по тепер налічується 312 розпоряджень голови, виданих в 2012 році та 346 розпоряджень голови, виданих в 2011 році.

Загалом всі вони оприлюднені на офіційному веб-сайті, окрім 52 актів, щодо яких обласна рада пояснила наступне.

Не оприлюднюються розпорядження голови обласної ради, які відносяться до внутрішньоорганізаційних, тобто які стосуються кадрових питань, у сфері трудових відносин і обмежуються внутрішньою організацією роботи органу місцевого самоврядування та відповідних посадових осіб.

Чернівецька обласна рада не зобов’язана їх оприлюднювати, але у відповіді на запит на інформацію ГО ІПЦ “Наше право” надала копії повних актів, як цього вимагає ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

До внутрішньоорганізаційних обласна рада віднесла, зокрема такі акти: розпорядження про преміювання працівників, про зміни до штатного розпису виконавчого апарату обласної ради, про створення комісій тощо.

Позитивним є дотримання Чернівецькою обласною радою вимог чинного законодавства, однак виникають запитання, яким чином громадяни мають ознайомитись з актами, що приймались до травня 2011 року?

Дані зібрані за результатами дослідження ГО ІПЦ “Наше право”, проведеного в процесі виконання проекту “Реалізація права на доступ до інформації” за підтримки МФ “Відродження”.

Прес-служба ГО ІПЦ “Наше право”

Коментарі:

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100