АНОНС: Чергове засідання у справі про неоприлюднення актів Львівської міської ради

09 листопада 2012 р. відбудеться чергове засідання Галицького районного суду м.Львова стосовно розгляду адміністративного позову ІПЦ «Наше право» до Львівської міської ради щодо зобов’язання оприлюднити інформацію про осіб, які отримали нерухоме комунальне майно (квартири) та умови його отримання.

Справа полягає в тому, що Львівська міська рада неправомірно віднесла прізвища, імена, по батькові осіб, які отримують комунальне житло та умови його отримання, до інформації з обмеженим доступом.

Через це територіальна громада м.Львова не може дізнатись кому і на яких підставах надається житло, чи надають його згідно вимог закону.

ІПЦ «Наше право» переконаний, що такими діями міська рада грубо порушує законодавство про інформацію. А також перешкоджає мешканцям міста здійснювати контроль, як і в чиїх інтересах розпоряджаються їхнім майном.

Отож, запрошуємо небайдужих мешканців м.Львова та представників ЗМІ до участі в судовому засіданні, яке відбудеться 09 листопада 2012 року, о 14.00 год. в приміщенні Галицького районного суду за адресою: вул. Чоловського, 2, м.Львів (при собі мати паспорт чи інший документ, що посвідчує особу).

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (032) 236-70-49 або 097-248-93-77;

Контактна особа – юрист ІПЦ «Наше право» Тетяна Дембіцька, t.dembitska@gmail.com.

Коментарі:

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100