Відповідь на запит про отримання інформації стосовно міського бюджету

13 травня 2011 року ІПЦ «Наше право» було надіслано запит про отримання інформації до Львівського міського голови пана А.Садового, щодо виконання бюджету м. Львова за перший квартал 2011 року.  Відповідь на запит експертів центру була підготовлена 17.05.2011 року (згідно реєстраційних даних зазначених в листі) та отримана на наступний день.

Важливо, що інформація була надана у повному обсязі . Надіслано копію щоквартального подання депутатам Львівської міської ради  інформації про хід і результати виконання бюджету Львова –згідно з  ч 1. ст. 28 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». Оскільки попередні спроби експертів центру отримати даний документ завершувались неодноразовими повторними запитами. Можна констатувати про позитивну динаміку впливу на взаємовідносини інститути громадянського суспільства - органи місцевого самоврядування – закону України  «Про доступ до публічної інформації».

Зазначимо що , моніторинг реалізації бюджетної політики у м. Львові здійснюється експертами ІПЦ «Наше право» з 2009 бюджетного року.

Коментарі:

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100