«Підкуплені» підприємцями студенти на протест під Ратушею – міраж чи тонка афера

ГО СПАС
12.06.2013 - 08:12

Активісти ГО «СПАС» направляли листи в ТРК «Люкс» та ГО «Самопоміч», щоб отримати вичерпну інформацію стосовно «фактів» підкупу студентів на мітингу підприємців під львівською Ратушею 19 квітня поточного року. Проте, наближені до мера Львова Андрія Садового репортери та громадські діячі вирішили не відповідати на поставлені їм питання.

В репортажі 20 квітня на «Телеканал новин «24», йшлося, що в протестній акції підприємців були задіяні студенти. Яких фрахтували через соціальні мережі. Проте, після більш уважного перегляду, у активістів ГО «СПАС» виникли серйозні сумніви.

Серед начебто підкуплених студентів, знайшлися працівники ГО «Самопоміч. Ми звернулися в ТРК «Люкс» з проханням спростувати неправдиву інформацію в той самий спосіб, в який вона була оприлюднена та надати копію запису. А в ГО «Самопоміч» направили листа з проханням розтлумачити участь працівників цієї громадської організації в даному сюжеті.

Справа ще в тому, що представники ГО «СПАС» приймали участь в пікеті підприємців під Ратушею, і на жодних студентів в цій акції навіть не було натяку. Мітингували переважно самі підприємці та члени їх родин, громадські активісти.

І ТРК «Люкс» і керівник ГО «Самопоміч» Наталка Міхнова проігнорували вимоги наших звернень. Ми навіть не отримали відповіді. Тепер порушниками будуть займатися в прокуратурі.

Репортаж можна передивитися за посиланням: - (http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?pid_stinami_ratushi_protestuval...)

Коментарі:
Попередні записи
ГО СПАС
31.05.2013 - 19:45
Вчора, з Порядку денного пленарного засідання сесії депу
ГО СПАС
10.05.2013 - 14:45
До міського голови Львова звернулися з проханням надати інформац
ГО СПАС
25.04.2013 - 15:45
Президенту України Віктору Януковичу запр

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100