Мера Львова попросили приглянути ділянки для міні-ринків громад сіл

ГО СПАС
10.05.2013 - 15:45

До міського голови Львова звернулися з проханням надати інформацію стосовно переліку земельних ділянок, які можна використати під комунальні міні-ринки для територіальних громад приміських сіл, повідомляють в ГО «СПАС».

Раніше, активісти ГО «СПАС» направили звернення до Президента України В. Януковича, з проханням створити у містах обласного та районного значення комунальні ринки (міні-ринки, торгівельні майданчики) територіальних громад сіл  А в якості пілотного проекту, реалізувати такий задум спершу у Львові. На думку автора проекту, заступника голови ГО «СПАС», організація комунальних міні-ринків для реалізації селянами сільськогосподарської продукції власного виробництва забезпечить приміські села роботою, а самих львів’ян недорогими та екологічно чистими продуктами.

 «Ми не просто чекаємо склавши руки на відповідь з Адміністрації Президента України. Ми висилаємо листи з зібраними підписами мешканців Львова та приміських сіл, депутатів сільських рад на підтримку нашого звернення. А тепер, вирішили підготувати базис для впровадження такого проекту у Львові. І для цього, необхідно розглянути всі можливі варіанти. Отож, ми попросили мера Садового надати нам перелік земельних ділянок, на яких є доцільним розмістити торгівельні майданчики для селян, відповідно до Генерального плану Львова» - зазначив  заступник голови ГО «СПАС», Олег Пилипенко.

Коментарі:
Попередні записи
ГО СПАС
12.06.2013 - 09:12
Активісти ГО «СПАС» направляли листи в ТРК «Люкс» та ГО «С
ГО СПАС
31.05.2013 - 20:45
Вчора, з Порядку денного пленарного засідання сесії депу
ГО СПАС
25.04.2013 - 16:45
Президенту України Віктору Януковичу запр

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100