На злодієві шапка горить?

ГО СПАС
28.03.2013 - 12:45

Лист ГО «СПАС», з проханням пояснити факти підкупів молоді візуалізовані в сюжеті  Телеканалу «24», протестів підприємців 19 березня 2013 року під стінами Львівської міської ради – направлено в АТ «Телерадіокомпанія «Люкс».

Нагадуємо, 19 березня відбувся мітинг підприємців, який був організований та очолений ГО «Я Львівянин». Протест зібрав багато підприємців на площі Ринок під міською радою. Представники ГО «СПАС» також були присутні на масовому заході, оскільки прийшли підтримати дрібний бізнес у Львові.

Але в сюжеті  про протест підприємців на "Телеканал новин "24" з'явився  репортаж (http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?pid_stinami_ratushi_protestuvali_vlasniki_mafiv&objectId=78272), в якому йдеться про факти підкупу студентів. Більше того, організовану через соціальну мережу молодь, відповідно до коментарів поданих у сюжеті, - виявляється що ще й надурили і не заплатили грощі.

Отож, активісти ГО «СПАС» хочуть дізнатися в АТ ТРК «Люкс», чи були скеровані відповідні заяви у правоохоронні органи? В репортажі йдеться про факти аферизму!

«Якщо ні, то просимо спростувати ці факти, в той самий спосіб як ця інформація була поширена», - йдеться в повідомленні ГО «СПАС».

Також, у відповідності до  ст. 48 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», активісти ГО «СПАС» вимагають надати запис сюжету. Оскільки вважають, що цим сюжетом було завдано шкоди авторитету та престижу організації. Представники якої приймали активну участь в акції протесту підприємців,  не тільки нікого не підкуповували, але й не бачили на самій акції випадкових осіб. Отож, за умови підтвердження певних обставин, ГО «СПАС» подасть позов на ТРК «Люкс» стосовно відшкодування нанесених збитків престижу організації.

«Особисто у мене сюжет відразу викликав велику недовіру. Протестувальники обвинувачували у тиску на підприємців мера Львова Садового Андрія Івановича. А тут в сюжеті, зявляється Яромир Шевців – працівник ГО «Самопоміч», брат начальника управління внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Андрія Шевціва. Який зображає з себе «підкупленого підприємцями» студента. Сам Яромир Шевців, навіть не приховує своє місце праці в соціальних мережах фейсбук та контакт – ГО «Самопоміч». А серед його друзів в соціальній мережі фейсбук числяться директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Андрій Москаленко та шеф-редактор ТРК Люкс Параска Дворянин. І якщо уважно слухати коментар громадського працівника, то виходить, що люди які намагалися підкупляти студентів через соціальні мережі навіть не цуралися мати справу з працівниками пов’язаної з мером Львова Андрієм Садовим громадської організації «Самопоміч». Та ще й посміли таких людей надурити…

Не менш цікавий і другий коментатор в сюжеті -  Олексій Кучеренко, учасник руху «Алкостоп». Який також працює в ГО «Самопоміч», а до того певний час стажувався в департаменті «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.

Отож виходить, що чутки щодо маніпуляцій суспільною думкою ГО «Самопоміч», які вперше в цьому році зявилися після мітингу працівників Вернісажу, можуть мати під собою реальне підгрунтя.» - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Коментарі:
Попередні записи
ГО СПАС
12.06.2013 - 09:12
Активісти ГО «СПАС» направляли листи в ТРК «Люкс» та ГО «С
ГО СПАС
31.05.2013 - 20:45
Вчора, з Порядку денного пленарного засідання сесії депу
ГО СПАС
10.05.2013 - 15:45
До міського голови Львова звернулися з проханням надати інформац

Створено і підтримується ІПЦ НАШЕ ПРАВО.
(c) 2006 - 2017 р.

bigmir)net TOP 100